Která pánská trička budou tuto sezónu v módě?

pánská trička

Trička jsou základním kamenem, na kterém se nejčastěji staví celý zbytek outfitu. Většinou je to totiž právě tričko, které pánové ze skříně při přemýšlení, co si ten den na sebe oblečou, vytáhnou jako první komponent. A až následně se rozhodují, které kalhoty a boty si k němu oblečou. Proto je potřeba mít triček dostatečné množství, abyste mohli vytvořit co nejvíce originálních kombinací outfitů.

Číst dál...

PRESTIGE – BOTY, KTERÉ MAJÍ PRESTIŽ

prestige

V roce 2002 byla založena česká firma Moleda, která byla vybudována v souladu s tradicí obuvnického průmyslu ve Zlíně, ale s důrazem na inovace a moderní výrobní postupy. Vlajkovou lodí firmy je tradiční značka sportovní obuvi Prestige, jejíž slávu právě Moleda obnovila. Roční výroba populárních „prestižek“ dnes přesahuje 100 tisíc párů a chodí v nich zákazníci nejen v České republice, ale i na Slovensku a ve Spojených státech.

Číst dál...

Navrhni si vlastní boty

Prestige

Každý máme nějakou představu o tom, co nám sluší a co bychom si rádi nosili. Leckdy se ale představa s realitou nabídky obuvi neslučuje. Co si navrhnout vlastní? Oblíbená české značka Prestige vám nabízí možnost „přiznat barvu“.

Číst dál...

Strana 1 z 2

susenky