Jaké prádlo koupit v zimním počasí

prádlo

Správné vrstvení oblečení je v zimě základ nejen při zimních sportech, ale také při delší vycházce městem nebo v přírodě. Ať už se chystáte na hory, běháte nebo jen vyrážíte na procházku zasněženou přírodou, nevhodná volba oblečení se může vymstít. Nejde jen o vrstvení typu „cibule“, ale do šatníku byste měli zařadit především kvalitní funkční prádlo. Jaké nosit a na co si dát pozor, abyste neprochladli?

Číst dál...

Která pánská trička budou tuto sezónu v módě?

pánská trička

Trička jsou základním kamenem, na kterém se nejčastěji staví celý zbytek outfitu. Většinou je to totiž právě tričko, které pánové ze skříně při přemýšlení, co si ten den na sebe oblečou, vytáhnou jako první komponent. A až následně se rozhodují, které kalhoty a boty si k němu oblečou. Proto je potřeba mít triček dostatečné množství, abyste mohli vytvořit co nejvíce originálních kombinací outfitů.

Číst dál...

PRESTIGE – BOTY, KTERÉ MAJÍ PRESTIŽ

prestige

V roce 2002 byla založena česká firma Moleda, která byla vybudována v souladu s tradicí obuvnického průmyslu ve Zlíně, ale s důrazem na inovace a moderní výrobní postupy. Vlajkovou lodí firmy je tradiční značka sportovní obuvi Prestige, jejíž slávu právě Moleda obnovila. Roční výroba populárních „prestižek“ dnes přesahuje 100 tisíc párů a chodí v nich zákazníci nejen v České republice, ale i na Slovensku a ve Spojených státech.

Číst dál...

Strana 1 z 3

susenky