PRESTIGE – BOTY, KTERÉ MAJÍ PRESTIŽ

prestige

V roce 2002 byla založena česká firma Moleda, která byla vybudována v souladu s tradicí obuvnického průmyslu ve Zlíně, ale s důrazem na inovace a moderní výrobní postupy. Vlajkovou lodí firmy je tradiční značka sportovní obuvi Prestige, jejíž slávu právě Moleda obnovila. Roční výroba populárních „prestižek“ dnes přesahuje 100 tisíc párů a chodí v nich zákazníci nejen v České republice, ale i na Slovensku a ve Spojených státech.

Stručná historie

Původní „prestižky“ se začaly vyrábět v roce 1984 ve zlínském Svitu. Jejich jedinečný design vznikl i díky tomu, že tehdejší továrna investovala do originálních forem na výrobu, které zakoupila od značky Puma. V tehdejším socialistickém Československu působily kvalitní sportovní boty doslova poprask. Měly zajímavý design, byly dobře vytvarované a skvěle se nosily. Bohužel, přišel rok 1989 a Svit nepřežil otevření trhu levné asijské konkurenci. O vzkříšení značky se pak pokoušelo několik výrobců, ale až firma Moleda ji postavila opět na nohy. Pomáhá jí k tomu i originální linka ze Svitu, kterou Moleda zakoupila.

Prestige pro dospělé i děti

Firma se rozhodla zachovat tradiční design, ale zdokonalit kvalitu vyráběné sportovní obuvi každoročními inovacemi, zaváděním nejmodernějších materiálů do výroby a také důrazem na kvalitu každého jednotlivého páru. Pod značkou Prestige se dnes skrývá hned několik produktových řad. Ke klasické řadě Prestige, která si ale pohrává s barevností a dokonce nechává zákazníky, aby si své prestižky sami navrhovali, se přiřadily boty značky Prestige Sport, super pohodlné Prestige Air, džínové Prestige Denim, odlehčené boty z řady Letní Prestige a Prestige Golf, které jsou ideální pro chození od jamky k jamce. Dětem jsou určeny řady Dětské Prestige a Prestige Zebra.

Všechny řady spojuje designová originálnost dotažená do detailu, dlouhá životnost a pohodlí. Právě proto je tato značka často využívána, když některý zaměstnavatel potřebuje ochranné pracovní pomůcky, včetně obuvi, pro své zaměstnance. Poměr cena/kvalita je u nich více než příznivý. Obuv Prestige prostě budí prestiž. Už je máte i vy?

Související články:

ZNAČKA PRESTIGE SE ZRODILA VE ZLÍNĚ

susenky