Kolik stojí STK

STK

Na otázku, která vypadá jednoduše, neexistuje jednoduchá ani jednoznačná odpověď. Stanice technické kontroly, zkráceně STK, poskytuje technické služby předepsané platnými právními předpisy, ale jedná se o různé firmy, které mají různé ceny. Navíc škála služeb, které jednotlivé STK nabízejí, je poměrně široká. Ceny se také liší podle toho, o jaký dopravní prostředek se jedná.

Univerzální motorky pro terén i silnici

univerzální motorky

Na stromech už zase zpívají skřivani… To znamená, že se neprobouzí pouze příroda, ale ze zimního spánku procitají i motorkáři. Čím bude venku tepleji, tím více strojů budete na českých silnicích potkávat. Pokud patříte mezi vyznavače jedné stopy, příchod jara ve vás jistě probouzí touhu vyrazit. Co vyzkoušet změnu a zkusit stroje, které nekladou jezdci žádné limity? 

Chcete si koupit elektrokolo? 7 rad, podle čeho vybírat

Elektrokolo

V dnešní době jsou elektrokola zaměřené na různé aktivity, takže se v ní laik často ztrácí. Existuje několik zásad, které pro výběr elektrokola platí vždy, je dobré se na ně zaměřit a na základě jejich zvážení zvolit vhodné kolo. Ušetříte tak nejen peníze, ale také čas.

Strana 1 z 3

susenky