Manuální nebo automatická převodovka?

převodovka

Manuální převodovka je tradiční fenomén, který získal pevnou pozici mezi českými řidiči. V žádném případě by ji neměnilo téměř polovina respondentů. 16 % si myslí, že automatická převodovka je jenom pro ženy. Vyplývá to z průzkumu, který realizovala společnost Anytime společně s agenturou STEM/MARK.

Číst dál...

Používejte to nejlepší možné výrobní zařízení

zařízení

Správné výrobní zařízení dokáže nejen zrychlit, ale také zefektivnit výrobní proces. Některá zařízení jsou sériově vyráběná, jindy je třeba vyrobit jednotlivý prvek, či celou výrobní linku přesně na míru. Případně přizpůsobit sériově vyrobenou technologii konkrétním potřebám dané firmy. Pomoc se správným výběrem, konstrukcí i případnou modernizací výrobních linek a strojů nabízí zlínská firma KONEL s.r.o., která na trhu působí již téměř třicet let.

Číst dál...

Nový krátký film natočený na mobil od režiséra Matyáše Fára

film

Nikým nepochopený a životem vláčený upír smutně posedává na schodech potemnělé uličky, když tu si najednou všimne jasně svítící reklamy na Samsung Nightography, nejvýkonnější mobilní fotoaparát mobilního telefonu na trhu. Rázem je svět úžasnější: upír vezme svůj smartphone Samsung Galaxy S22 Ultra do ruky a začne fotit úžasné noční selfie a krátká videa, která ihned sdílí na upíří seznamce. Výsledek na sebe nenechá dlouho čekat: v nočním klubu ho vyhledá upírka, která ho objevila právě na seznamce…

Číst dál...

Strana 1 z 8

susenky