Nový krátký film natočený na mobil od režiséra Matyáše Fára

film

Nikým nepochopený a životem vláčený upír smutně posedává na schodech potemnělé uličky, když tu si najednou všimne jasně svítící reklamy na Samsung Nightography, nejvýkonnější mobilní fotoaparát mobilního telefonu na trhu. Rázem je svět úžasnější: upír vezme svůj smartphone Samsung Galaxy S22 Ultra do ruky a začne fotit úžasné noční selfie a krátká videa, která ihned sdílí na upíří seznamce. Výsledek na sebe nenechá dlouho čekat: v nočním klubu ho vyhledá upírka, která ho objevila právě na seznamce…

Číst dál...

Česká závodnice, která již potřetí zdolala Dakar

Dakar

Olga Roučková, která jako první Češka zdolala Ralley Dakar, si letos splnila svůj sen již potřetí.  Tentokrát startovala v kategorii veteránů se Suzuki Samurai v kategorii classic. Dát dohromady starý automobil se jí podařilo díky zdatnému týmu, šikovným českým ručičkám i nářadí od značky Hecht.

Číst dál...

Mýty o obytných vozech

obytné vozy

V posledních letech roste mezi Čechy obliba kempování a obytných vozů. Tento trend ještě výrazně ovlivnila a urychlila pandemie covid-19. I když obytné vozy využívá stále více lidí, koluje ve společnosti několik mýtů. Jaké jsou nejčastější?

Číst dál...

Nekonečná zápalka

Nekonečná zápalka

"Budiž světlo."  A bylo světlo, byl večer a bylo jitro, den první.  Oheň lidstvu odedávna dával světlo a teplo. Rozdělávání a udržování ohně však nebylo vždy snadné, zato bylo nesmírně důležité.

Číst dál...

Strana 1 z 7

susenky