Partneři

Magazíny pro ženy

Magazín pro všechny ženy, které rády diskutují a čerpají informace z článků a diskuzních fór. Vstupte do clubžena.cz a čerpejte výhody. Informace a články o společnosti, kráse, životním stylu, zdraví, celebritách, rodině, bydlení, cestování.

Internetový magazín superkočka.cz udělá z každé ženy šelmu! Inspirujte se v oblíbených rubrikách krása, celebrity, bydlení, zdraví, knihy či móda. Pokud potřebujete poradit, neváhejte se obrátit na poradnu.

Být jako nová žena je s oblíbeným magazínem tak jednoduché. Sledujte trendy a inspirujte se! Móda, krása, zdraví a zdravý životní styl, témata o rodině, trávení volného času i moderní bydlení, které vás nadchne, najdete v lifestylovém magazínu novážena.cz.

Nejžhavější trendy v módě, bydlení, recepty, aktuální dění ve společnosti, i návrhy, jak strávit volný čas pro vás připravuje internetový magazín www.infoproženy.cz.

Internetový magazín životmoderníženy.cz přináší všechna témata, která moderní ženu zajímají! Vstupne do světa žen, které od života očekávají více v rubrikách krása, rodina, společnost a bydlení.

Magazíny pro muže

Chcete mít přehled v různých oblastech společenského života? Znát trendy i recepty na dobroty? Vše najdete v článcích internetového magazínu bon-ton.cz v rubrikách kultura, společnost, bydlení, móda, stolování.

 

Magazíny - Životní styl

Lifestylový portál inMagazín.cz s dlouhou historií inspiruje již od roku 2006 ženy i muže. Buďte in s inMagazínem.cz!

Užijte si slušnou zábavu s lifestylovým magazínem jamala.cz! Název pochází ze svahilského slova slušný. Bavte se články o bydlení, články o cestování a zajímavostmi ze světa.

Mějte styl s mazínem zstyl.cz! Pro ty, kteří chtějí být in přinášíme aktuální trendy z oblastí společenského života. Pravidelně pro vás připravujeme články o bydlení, kultuře, životním stylu či články ze společnosti.

Pro všechny, které zajímá jejich zdraví a zdravé stravování, které s tím souvisí, je tu magazín zdravíazelenina.cz, který je vašim pomocníkem ve světě ovoce, zeleniny i bylinek. Poznávejte kouzelné účinky přírody s námi. Spousta znalostí, rad, návodů, receptů na z přírody i kuchyně našich babiček na vás čeká na zdravíazelenina.cz.

Chcete mít v životě kliku? Zajímáte se o pohodový lifestyle? On-line magazín Klika č. 1 vám přináší zábavu, citáty, hlášky, kvízy a humor ve všech podobách. S dobrou náladou to jde lépe.

Chceš znát pravdu o tématech o cestování, o skutečných zážitcích, o nevyřešených záhadách, o hobby zážitcích a opravdu dobrém jídle? Sleduj lifestylový magazín pravdu.cz.

Internetový magazín o lifestylových tématech, které vás baví, je inspirit.cz.  Rubriky zdraví a životní styl, móda a krása, rodina, volný čas a bydlení jsou plné inspirativní článků s novinkami a trendy, se kterými budete mít stále přehled.

Zdraví je styl! Internetový magazín o zdravém životním stylu lékárna-nazeleno.cz přináší rady a tipy, které vás baví! Vše, co potřebujete znát pro vás připravujeme v rubrikách co jíme, léčivky, zdravý životní styl a zdravé bydlení.

Magazíny - Bydlení

Od roku 2003 pro vás připravuje portál o bydlení JakBydlet.cz články o problematice bydlení, které rozšíří váš přehled o trendech, úsporách a nápadech týkajících se bydlení i příbuzných témat. Inspirujte se a nezapomeňte se zapojit do soutěží a diskuzí pod články.

Bydleti.cz internetový magazín se zaměřením na bydlení, zahradu, stavbu a životní styl. Modernizujte své bydlení s námi!

Stavíte dům, rekonstruujete byt, chystáte představbu nebo je bydlení vaše hobby? Na magazínu eubydlení.cz jste pak na správném místě! Inspirujte se články, tipy, nápady i radami o moderním evropském bydlení!

 

Nákupy, úspory

On-line magazín jak-nakupovat.cz si oblíbili čeští spotřebitelé jako svého rádce při nákupech. Přečtěte si rady a tipy jak uspořit. Inspirujte se články o bydlení, o sportu, módě, cestování, zdraví i články o životním stylu.

Sledujete trendy, chcete cestovat a nezruijnovat svou peněženku? Internetový magazín jáušetřím.cz vás naučí myslet a žít ekonomicky! S námi uspoříte na bydlení, energiích i cestování. Poradíme vám, kde najít rezervy a i něco uspořit

Přečtěte si recenzi na produkt, který vás zajímá, na elektroniku, kterou zvažujete koupit, na očekávanou žhavou filmovou novinku nebo hotely, ubytování, turistická místa, prostě na vše o cestování, a přidejte vy svůj názor na recenzujeme.eu. Odborné i uživatelské recenze.

Držte krok se světem mobilních technologií! Nezávislý magazín mobilstory.cz představuje technologické vychytávky v oblasti mobilů, tabletů i aplikací. Projděte si nezávislé uživatelské recenze.

 

Magazíny - Cestování

Cestovníserver.cz je internetový magazín s tradicí již od roku 2006. S Cestovnímserverem.cz se podíváte na různá místa po Česku i v zahraničí. Pojeďte s námi na Maledivy nebo ne Šumavu. Vydejte se na jednodenní výlety i delší dovolenou. Poznávejte svět v rubrikách cestování v Česku, cestování do zahraničí, tipy na výlety nebo zápisky z cest.

Opravdový cestovatelský a zážitkový ráj objevíte v internetovém magazínu rájrelaxu.cz. Relaxujte s články o bydlení, cestování, zábavě a zajímavostech.

Vydejte se do Země Nezemě. Tam, kde se fantazie mění v realitu. Internetový magazín neverland.cz je nabitý zážitky, festivaly, cestováním, gastroturistickými tipy a spoustou dalších kulturních akcí.

Jedinečný katalog a databázi zoo v České republice si můžete prohlédnou na česká-zoo.cz. Přečtěte si zkušenosti jiných návštěvníků, praktické rady a tipy, které byste měli znát, než vyrazíte s rodinou za zvířátky. Na česká-zoo.cz najdete hodnocení českých zoologických zahrad, zookoutků, lesnických zookoutků, akvárií i safari! Podělte se o svůj názor i vy.

Inzerce

Sdílejte zábavu, bydlení, cestování, kulturu i oblíbený sport s někým, kdo je stejně zapálený jako vy! Na serveru hledejpartaka.cz najdete přátele parťáky do deště i pohody!

365 dní v roce můžete u nás inzerovat vše, co vás napadne zdarma! Prodávejte, nakupujte, vyměňujte! Najděte nové auto. Navštivte bazárek věcí i práce na inzerce365.cz.

Speciály

Aktuální články, nejnovější zprávy, nejnavštěvovanější blogy pro vaše pohodlí monitorujeme na novinkovník.cz. Novinkovník.cz vám na jednom místě přináší aktuality z celého světa!

Sledujte novinky z celého světa i z tuzemska na jednom místě. Zpravodajství, aktuality i nejčtenější články z oblíbených blogů, magazínů, portálů a časopisů generuje RSS agregátor novinydnes.sk.

susenky

 

Chlapark

magazín pro muže, kteří chtějí držet krok s moderními technologiemi, vyznat se snadno v módě, stylu, gastronomii i bydlení. Pro ty, kteří si užívají život naplno.