Speciální skříňky, optické klamy či walk-in sprchy. Umíte si poradit s malou koupelnou?

koupelna

Zařídit si útulný, praktický a stylový domov na malém prostoru je vždy umění. Pokud bydlíte v typickém panelákovém bytě či starším rodinném domě, pravděpodobně se kouzlení s prostorem nevyhnete ani v případě koupelny. Jak si poradit s malou koupelnou, aby vám bez problémů sloužila a poskytovala dostatečný komfort? Ve stávající situaci, kdy většina lidí kvůli řádícímu koronaviru zůstává doma, budete mít na úpravy dostatek času.

Číst dál...

Barvy domova – jak vymalovat stěny pokojů

Kompresory - jak vymalovat

Pro váš pocit v místnostech kde bydlíte, jsou barvy velmi důležité. Barva dokáže navodit v pokoji dojem tepla a světla. Není dobré vnímat ji jako samostatný element, měla by být v souladu s vybavením, které se v obytném prostoru nachází. Nesnažte se kopírovat to, co jste viděli u někoho jiného. Inspirace je žádoucí, ale vytvořte si své prostředí.

Číst dál...

Dnešní okna a dveře se vyplatí

Dnešní okna a bezpečnostní dveře se vyplatí

Většina majitelů nemovitostí se shodnou na tom, že jejich dům je jejich nejhodnotnějším majetkem. Starají se o něj jak pro svůj dobrý pocit, tak i kvůli svému okolí. Navíc peníze investované do nemovitosti neztrácí na hodnotě.

Číst dál...

Strana 1 z 2

susenky