Výměna balkonů zvýší komfort bydlení

balkon

V bytových domech u nás bydlí obrovské množství lidí a někdy stačí jen menší úprava, aby se i ve starších bytech komfort bydlení zásadně zvýšil. Právě takovou úpravou může být výměna původních ocelových balkonů s betonovými základnami za zcela nové železobetonové lodžie. Výměna se může týkat jak balkonů u velkých panelových domů, tak u menších zděných bytovek.

Číst dál...

Branky i vrata pro každý plot

branky

Branky mohou skrývat tajemství i lákat k návštěvě. Záleží na tom, jak vypadají. Ty první známe třeba z pohádek, kde jsou obrostlé růžemi, nebo nejdou otevřít, protože chybí klíč. Branky, kterými chodíme na zahradu, mohou být velmi různorodé – od jednoduchých kovových rámů s výplní z pletiva přes dřevěné, plastové i ocelové, hladké, zdobené i s konstrukcí pro zmíněné růže.

Číst dál...

Dnešní eternit se od toho původního dost liší

eternit

Mít eternitovou střechu bylo ještě před několika desetiletími považováno za terno. Měla dlouhou životnost, a přesto byla ekonomicky výhodná. Eternitové střechy měly rodinné domy, chaty, ale také komerční objekty, včetně třeba obchodů, skladů, nebo továrních hal. To byl ale úplně jiný eternit než ten, který se jako střešní krytina používá dnes.

Číst dál...

Výhody a nevýhody kovového nábytku

kovový nábytek

Přemýšlíte nad pořízením funkčního a bytelného nábytku, který vydrží i v náročných průmyslových provozech? Nebo hledáte varianty uskladnění svého nářadí a dalšího vybavení v dílně či kůlně?

Číst dál...

Strana 1 z 4

susenky