Branky i vrata pro každý plot

branky

Branky mohou skrývat tajemství i lákat k návštěvě. Záleží na tom, jak vypadají. Ty první známe třeba z pohádek, kde jsou obrostlé růžemi, nebo nejdou otevřít, protože chybí klíč. Branky, kterými chodíme na zahradu, mohou být velmi různorodé – od jednoduchých kovových rámů s výplní z pletiva přes dřevěné, plastové i ocelové, hladké, zdobené i s konstrukcí pro zmíněné růže.

Dají se doplnit o moderní techniku a otevírat třeba dálkovým ovládáním. Nejen branky, ale také velké brány a vrata si můžete pořídit pár kilometrů od Třebíče v obci Krahulov, kde sídlí Kovovýroba Pokorný.

V nabídce mají jak klasické mechanické brány a vrata, které si musíte otevřít ručně, a to jak jednodílné, tak i vícedílné, ale také automaticky otvíraná vrata a brány s elektrickým pohonem. Mohou být buď samonosné, výklopné nebo sekční. Kromě soukromých pozemků firma dodává vhodné brány a vrata také pro průmyslové nebo zemědělské areály. Všechny typy objektů umí rovněž perfektně oplotit.

Výhodou této firmy je, že branky, brány a vrata nejen dodává a montuje u svých klientů, ale umí je i sama vyrobit, případně přizpůsobit konkrétním parametrům. Mohou dokonale ladit s dodaným plotem, nebo s ním kontrastovat, záleží na vkusu zákazníka. Pokud si nejste jisti, tak jak s výběrem oplocení, tak s výběrem vchodové branky i brány do vjezdu vám v Kovovýrobě Pokorný rádi pomohou a doporučí vám nejvhodnější řešení, a to i podle vašich finančních možností. Vybranou variantu vám dodají na klíč.

Také pletiva, která se používají na některé typy bran, jsou nabízena v různých variantách. Firma dodává ocelová, pozinkovaná a poplastovaná pletiva, nebo pletiva s bužírkou. Pokud se nechcete loučit se starší bránou, můžete požádat o její opravu. Ve firmě si umí vyrobit i potřebné náhradní díly a kovové prvky, včetně ozdob.

susenky