Jak si zařídit domácí posilovnu

posilovna

Snaha šetřit se může promítat i do omezení návštěvy fitness center a dalších sportovišť. Ale nemusí to znamenat, že přestanete cvičit a pracovat na svém zdravém těle. Posilovnu si můžete zařídit i doma, a to v mnoha různých variantách vybavení, a to jak podle vašich finančních, tak i prostorových možností.

Číst dál...

Jaké jsou nejosvědčenější návnady na sladkovodní ryby?

ryby

Lov sladkovodních ryb s živou či mrtvou návnadou může být velmi zábavný a vzrušení z rybaření se nic nevyrovná. Užijte si příjemně strávené chvíle při rybolovu u jezera, řeky, rybníku nebo jakéhokoli jiného sladkovodního prostředí. Rybářské návnady koupíte v různých velikostech, tvarech a barvách. K dispozici jsou také tvrdé, měkké a speciální sladkovodní nástrahy. Výběr by se samozřejmě měl odvíjet od ročního období, místa lovení a druhu ryb, které chytáte.

Číst dál...

Ztráta paměti hrozí více mužům. Důvodem je andropauza a pokles hladiny testosteronu

paměť

Občasné zapomínání je přirozené a setkává se s ním každý. Pokud se však ztráta paměti stává každodenním problémem, je třeba situaci řešit. U mužů je jedním z nejčastějších důvodů andropauza, která způsobuje hormonální výkyvy. V důsledku toho se muži s přibývajícím věkem potýkají se zhoršenou koncentrací a ztrátou paměti. Vliv andropauzy na kognitivní funkce popisuje ve svém komentáři renomovaný sexuolog Pavel Turčan.

 

Číst dál...

Strana 1 z 5

susenky