Používejte to nejlepší možné výrobní zařízení

zařízení

Správné výrobní zařízení dokáže nejen zrychlit, ale také zefektivnit výrobní proces. Některá zařízení jsou sériově vyráběná, jindy je třeba vyrobit jednotlivý prvek, či celou výrobní linku přesně na míru. Případně přizpůsobit sériově vyrobenou technologii konkrétním potřebám dané firmy. Pomoc se správným výběrem, konstrukcí i případnou modernizací výrobních linek a strojů nabízí zlínská firma KONEL s.r.o., která na trhu působí již téměř třicet let.

Společnost se zabývá výrobou nových a renovací starších výrobních zařízení, včetně obráběcích strojů a systémů řízení.  Realizuje také zakázky na konstrukci a výrobu speciálních jednoúčelových strojů navržených přesně podle zadání zákazníků. Skvělý tým techniků a konstruktérů využívá své dlouholeté zkušenosti k tomu, aby pro každou firmu navrhli ty nejoptimálnější výrobní stroje, případně modernizaci výrobní linky.

Stroje vyrobené nebo vylepšené firmou KONEL s.r.o. pracují v celé řadě výrobních oborů – v automobilovém, gumárenském, dřevozpracujícím, nebo potravinářském, v čistírnách odpadních vod, sušárnách, ale také v místech sloužících vědě a výzkumu. Jedná se například o na míru vyrobené jednoúčelové stroje a zařízení, které detekují správné fungování výrobní linky, kontrolují kvalitu hotových výrobků, například těsnost kanystrů vyrobených na vstřikovacím lisu, řídí míchací zařízení, včetně dávkování směsi z hlediska hmotnosti a objemu.

Řada výrobních zařízení slouží dlouho a dobře, jen potřebuje zmodernizovat. Proto firma KONEL s.r.o. zajišťuje také generální opravy strojů, modernizace konvenčních obráběcích strojů, výměny řídících systémů a další opravy. Řízení výrobních strojů často rozhoduje o úspěchu firem. KONEL s.r.o. se zaměřuje také na modernizace řízení starších výrobních linek a provozů z různých oborů průmyslu.

susenky

 

Reklama2 (kopie)

Reklama3 dole

Chlapark

magazín pro muže, kteří chtějí držet krok s moderními technologiemi, vyznat se snadno v módě, stylu, gastronomii i bydlení. Pro ty, kteří si užívají život naplno.