Která pánská trička budou tuto sezónu v módě?

pánská trička

Trička jsou základním kamenem, na kterém se nejčastěji staví celý zbytek outfitu. Většinou je to totiž právě tričko, které pánové ze skříně při přemýšlení, co si ten den na sebe oblečou, vytáhnou jako první komponent. A až následně se rozhodují, které kalhoty a boty si k němu oblečou. Proto je potřeba mít triček dostatečné množství, abyste mohli vytvořit co nejvíce originálních kombinací outfitů.

Co je ale ještě důležitější, je sledovat poslední módu, a každou módní sezónu osvěžit svůj šatník těmi posledními trendy mezi pánskými tričky. Samozřejmě chápeme, že pro zaneprázdněné pány může být sledování módních trendů poněkud nereálný či nezáživný úkol. Proto jsme se pro vás rozhodli vytvořit menší nápovědu pro letošní sezónu pánských triček.

Nebojte se vzorů a výraznějších motivů na tričkách

Vzory a potisky, se kterými letos jistojistě zazáříte, jsou květiny. Platí to jak pro trička s krátkým rukávem, tak pro modely s dlouhým, či zcela bez rukávu. Výrazné i jemné květiny a kytičky totiž vytváří velmi přitažlivý kontrast s mužskou energií. Pokud se vám tyto motivy na pánských tričkách vždycky líbily, ale nenosili jste je z obavy, abyste nepůsobili nějakým způsobem zženštile, právě teď je ta nejvhodnější doba prolomit ledy a nějaké to květinové pánské triko si pořídit. Třeba v širokém sortimentu internetového obchodu Bolf. In ale stále zůstávají také silnější i decentnější proužky a kostky. Jen pozor na kombinování s dalšími motivy.

Kombinujte různé barvy

Letošní rok je pro spoustu lidí, ale i pro svět celkově rozhodně jedním z roků transformačních. A totéž platí i pro módní svět. Návrháři své kolekce letos protkali výraznými barvami, na které by si pár sezón zpět mnoho z nich netrouflo. A proto se nemusíte bát nosit pánská trička v zajímavých barvách, na které jste doposud neměli odvahu. Ať už jde o odstíny nude, kontrastní neonové či jiné odvážnější barvy. Trendem letos budou pánská trička v khaki, cihlové, hořčicové, fuchsiové nebo lososové barvě. Vyberte si například prodloužené triko s kulatým výstřihem v mátové barvě, které můžete skvěle doplnit světlými džínami s rozedřenými koleny a jednobarevnými sportovními botami.

Pohrajte si s materiály

Stejně tak si v rámci jednoho outfitu můžete tak trochu pohrát také s materiály jednotlivých dílů oblečení a jejich texturou. Pánská trička z pomačkaného materiálu na vás budou vypadat jednoduše skvěle. A to i pokud nejste zrovna hubeňour. Dokáží totiž pod své sklady schovat kdejakou fyzickou nedokonalost a zároveň mají i tu výhodu, že se nemusí žehlit. Tričko z takového materiálu si tak můžete obléci třeba rovnou z prádelní šňůry, když zaspíte a budete odcházet ve spěchu. Lněné oversized triko s dlouhým rukávem v bohémském nebo cestovatelském vzhledu vás zase v létě příjemně potěší svou prodyšností a schopností jemně chladit kůži. Naopak v zimě zas muži ocení spíše trika s dlouhým rukávem ze silnějšího materiálu. Je tedy skvělou zprávou, že se do módy po několika dekádách opět vrací pánská trika z pohodlné a pružné pleteniny.

susenky