Inspirujte se slavnými muži a převezměte jejich styl i chování

muži

Patříte k mužům, kterým není jedno, co mají na sobě? Pečovat o svůj zevnějšek je normální a rozhodně to není něco, za co byste se měli stydět. Pamatujete si například na Steva Jobse? Jeho uniforma pro něj byla typická a stala se součástí jeho identity.

To, že se staráte o svůj zevnějšek a není vám jedno, co nosíte, z vás totiž nemusí dělat metrosexuály nebo modely, ale muže, kteří ví, co se jim líbí a mají svůj styl. A to je mimojiné jedna z věcí, které na mužích ženy milují.

Jak chodit včas?

Známkou gentlemanství je kromě znalostí správného chování k ženám také to, že chodíte včas. A toho jsou si vlivní muži vědomi. Pokud není dochvilnost zrovna vaší silnou stránkou, můžete si pomoci tím, že si koupíte hodinky, ze kterých nebudete moci spustit zrak. Díky tomu totiž budete mít neustálý přehled o tom, kolik je hodin, a navíc tím také doladíte svůj styl. Velmi stylové a oblíbené jsou například hodinky Tommy Hilfiger. Přestože pochází z dílny světoznámého módního návrháře, celý svět si získaly tím, že jsou cenově dostupné.

Milujete vzducholodě? Dejte to najevo hodinkami

Obdivujete historickou éru, ve které bylo běžné cestování vzducholoděmi? Za těmi nejznámějšími stál německý baron Ferdinand Graf von Zeppelin. Bohužel éru těchto majestátních dopravních prostředků ukončila tragická nehoda vzducholodě Hindenburg. Se zánikem vzducholodí se ale jméno Zeppelin nevytratilo. V současné době je jméno Zeppelin propojeno s výrobou kvalitních a rozmanitých hodinek.

Zeppelin hodinky a především jejich vzhled, je inspirován dávnými časy letců a cestovatelů. A jelikož obdiv k těmto profesím je patrnější u mužů, i nabídka hodinek Zeppelin je oblíbená zejména u mužů. Kromě toho, že budete díky hodinkám dochvilní, koupí hodinek značky Zeppelin dáte najevo i svou lásku ke vzducholodím.

Buďte jako Jobs

Obdivovali jste zakladatele slavné značky, která má ve svém znaku nakouslé jablko? Od doby, kdy se ze Steva Jobse stala ikona, zvýšil se drasticky nejenom prodej elektroniky, ale také roláků. Součástí jeho uniformy totiž byly modré džíny a černý rolák. Chcete-li se jeho stylem inspirovat, pořiďte si svetr nebo rolák. To, zda bude v černé barvě, necháme na vás.

Rozhodně se ale nebraňte jeho kombinaci s džínami. Jak se totiž ukázalo, tato kombinace je nesmrtelná. A chcete-li udělat radost i své partnerce, pořiďte svetr nebo rolák také pro ni a věnujte jí ho pod stromeček.

Džíny jsou nesmrtelné

Věděli jste, že džíny byly původně pracovní kalhoty? O to, že se staly přirozenou součástí našich životů, se postaral čas. A pokud se podíváte na slavné muže, kteří jsou vlivní a zná je bezmála celý svět, při pohledu na ně zjistíte, že mají jedno společné. Kromě vlivu a peněz, které mají na kontě, je také spojuje to, že vlastní kvalitní džíny, ve kterých se nebojí vyrazit ani na důležité schůzky a prezentace. Zapomeňte tedy na tepláky a dejte přednost džínám. Mohou utvářet váš styl stejně jako hodinky nebo vaše oblíbené společenské boty.

Ovládejte své způsoby

Muži mluví méně než ženy a obecně se traduje, že za muže hovoří spíše jejich činy. Buďte tedy mužem činu a zapracujte na svých způsobech. Buďte ohleduplní, ovládejte pravidla etikety a vždy se chovejte jako správný gentleman. Oblečení a doplňky sice udělají hodně, ale teprve správné způsoby dělají z muže gentlemana.

Zapracujte na svém zevnějšku a obohaťte svou šatní skříň o takové kousky, které si zamilujete a které vám pomohou vytvořit váš jedinečný styl. Samozřejmostí je také znalost etikety a základů chování ve společnosti. Nedopusťte, aby gentlemani vyhynuli a staňte se jedním z nich.

Zdroj obrázku 1: ASDF_MEDIA / Shutterstock.com

Zdroj obrázku 2: olivija_owl / Shutterstock.com

Zdroj obrázku 3: StockLite / Shutterstock.com

susenky