Víte, že skvěle padnoucí oblek na míru můžete mít během několika dní?

oblek

Stylový pánský oblek, který vám bude perfektně sedět, není otázkou dlouhé přípravy. Pokud vás tlačí čas, a přesto chcete vypadat v práci, na večírku nebo na schůzce s vaší dámou perfektně, nechte si ušít oblek na zakázku.

Pánský oblek je chloubou každého muže. Tento tradiční kousek pánského šatníku ale můžete posunout ještě o kousek dál, pokud si ho necháte ušít na míru. Jestli jste tuto službu ještě nikdy nevyužili, jistě zjistíte, že oblek na míru vám bude sedět mnohem lépe než ten, který si vyberete i v tom nejlepším obchodě s pánskou módou. Navíc se nemusíte omezovat nabídkou, ale můžete si nechat vyrobit kousek, který bude přesně podle vašich představ.

Krejčí vytvoří dokonalý oblek už za 3 dny

Standardní doba výroby pánského obleku na míru je okolo 4 - 5 týdnů. Pokud na ušití nepospícháte, je tato doba naprosto adekvátní. V zakázkovém krejčovství Kadlex vám ale dokáží ušít oblek v expresní době za pouhé 3 pracovní dny. Je proto jen na vás, jak moc vás tlačí čas.

Mohlo by vás zajímat: KADLEX a KAZMA: Vytváříme styl i ve filmovém světě

Nechat si ušít oblek na míru může být velmi pozitivní zkušeností. Představte si příjemné prostředí krejčovského salonu, kde se o vás stará zkušený personál. Během návštěvy si krejčí vezme vaše míry a společně pak zasednete ke vzorníku s těmi nejkvalitnějšími látkami, kde si vyberete tu, která vám bude vyhovovat na svrchní část obleku i na podšívku. Můžete se držet oblíbených klasických vzorů a materiálů nebo sáhnout po něčem extravagantnějším. Záleží na vašem vkusu. To samé platí i o střihu, který můžete společně s krejčí dotvořit tak, aby splňoval vaše představy.

Oblek na míru ale není jen o materiálech a střihu, ale i o drobných detailech, jako jsou knoflíky, vyšití monogramu nebo další doplňkové části oděvu. K obleku na míru by neměla chybět ani košile ušitá na zakázku nebo obuv šitá na míru. V celku tak získáte luxusní oblek, který bude kopírovat nejen vaši postavu, ale bude vyjadřovat váš styl i osobnost.

susenky