Čelovka na kolo se postará o bezpečnost a přehlednost

Čelovka

Zlepšovat si kondici v sedle horských kol je určitě chvályhodná záležitost, měli bychom však myslet na to, aby vše trénink probíhal v naprostém pořádku. Osvětlený terén je velmi důležitý, pokud nemáme přehled o místě, kterým projíždíme, zvyšuje se bohužel pravděpodobnost nějakého nepříjemného karambolu. Otázku bezpečnosti bychom neměli podceňovat, a to i tehdy, když svou obvyklou trať poměrně dobře známe. Získejte tedy lepší přehled o tom, co na vás čeká za pět, deset i sto metrů!

Vhodná do každého počasí a velmi lehká

Má mnoho výhod, které se dají využít i mimo svět cyklistiky. Rozhodně platí, že je velmi lehká a skladná, můžete si ji tedy snadno sbalit do zavazadel na cesty. Nízká hmotnost určitě není jedinou předností, dnešní čelovka na kolo se totiž hodí i do počasí, které se dá označit za poměrně nepříjemné. Déšť, mlha, podzimní plískanice i zimní mrazík, nenechte si zbytečně ujít svůj trénink v sedle jen proto, že venku prší – díky čelovkám uvidíte velmi dobře přímo před sebe i na úskalí okolního terénu. Vydrží v provozu celé hodiny, a to při maximálním možném zatížení. Přitom svit 300 lumenů je skutečně zajímavé číslo, že?

Společník na dlouhé cesty i krátké procházky

Stačí jen mírně natočit hlavou a uvidíte všude, kam chcete. Přepnutí režimu svícení je také dílem okamžiku, takže podobná čelovka je určitě víceúčelová a nehodí se proto jen cyklistům. Využijí ji také vášniví rybáři nebo myslivci. Věnujete se každý večer běžeckému tréninku? I tehdy samozřejmě potřebujete vhodné osvětlení a nabízí se právě toto důmyslné řešení. Nabíjí se jen několik hodin a díky červeně svítící kontrolce budete vědět, kdy bude nutné další připojení do zásuvky. Máte zájem o model z této široké rodiny? Podívejte se na cel-tec.cz a aktuální nabídka vás zaručeně inspiruje!

susenky

 

Reklama2 (kopie)

Reklama3 dole

Chlapark

magazín pro muže, kteří chtějí držet krok s moderními technologiemi, vyznat se snadno v módě, stylu, gastronomii i bydlení. Pro ty, kteří si užívají život naplno.