Odhalení?! Kde mizí letadla a lodě v Bermudském trojúhelníku?

Bermudský trojúhelník

Během minulého století zmizelo 50 lodí a 20 letadel a odhadem až 1000 za posledních 500 let. Co je podivného na oblasti tzv. Bermudského trojúhelníku? Kde všechna letadla a lodě mizí? Jedno z největších tajemství by nakonec mohlo být vysvětleno!

Tato podivná oblast britského zámořského území se nachází v severním Atlantickém oceánu mezi Bermudami, Miami a Saun Juanem v Portoriku. Bermudský trojúhelník skrývá takové příběhy jako Let č. 19 – skupinu 5 US torpédových bombardérů, které zmizely 1945, včetně záchranného letadlo, které bylo vysláno, aby je našlo. Příběh USS Cyclops největší nevojenské ztráty US Navy v historii, kdy zmizela v roce 1918 posádka 309 členů. Naposled v roce 2015 zmizela nákladní loď El Faro s 33člennou posádkou.

Co se za tím skrývá?

V průběhu let byly navrženy hypotézy katastrof od paranormálních příčin či existenci záhadného města až po elektromagnetické rušení, které způsobuje problémy s kompasem, hypotézy o vlivu špatného počasí, Golfského proudu nebo velkých podmořských polí methanu. Nejnovější a nejpravděpodobnější teorie meteorologů tvrdí, že do oblasti pronikají neobvyklé hexagonální mraky, které vytvářejí 170 mph vzdušné bomby plné větru. Tyto vzduchové kapsy způsobují podle meteorologů veškeré neštěstí potopených lodí a letadel.

NASA družice odhalily rozsah mračen 20 až 55 mil, vlny uvnitř těchto větrných příšer dosahují až 45 metrů. Meteorologové se shodují, že satelitní snímky jsou opravdu bizardní a tyto typy hexagonálních tvarů nad oceánem jsou v podstatě vzduchovými bombami. Tvoří se výbuchy vzduchu, které sestupují ze dna mraku, zasáhnou oceán a vytvářejí vlny, které mohou dosahovat masivních velikostí. K ověření teorie je potřeba hlubší výzkum a pozorování.

susenky

 

Reklama2 (kopie)

Reklama3 dole

Chlapark

magazín pro muže, kteří chtějí držet krok s moderními technologiemi, vyznat se snadno v módě, stylu, gastronomii i bydlení. Pro ty, kteří si užívají život naplno.