Nový krátký film natočený na mobil od režiséra Matyáše Fára

film

Nikým nepochopený a životem vláčený upír smutně posedává na schodech potemnělé uličky, když tu si najednou všimne jasně svítící reklamy na Samsung Nightography, nejvýkonnější mobilní fotoaparát mobilního telefonu na trhu. Rázem je svět úžasnější: upír vezme svůj smartphone Samsung Galaxy S22 Ultra do ruky a začne fotit úžasné noční selfie a krátká videa, která ihned sdílí na upíří seznamce. Výsledek na sebe nenechá dlouho čekat: v nočním klubu ho vyhledá upírka, která ho objevila právě na seznamce…

Krátkou parodií na horor, kterou režisér Matyáš Fára natočil na mobilní telefon Samsung Galaxy S22 Ultra, demonstruje Samsung skvělé vlastnosti nového fotoaparátu Nightography. Díky němu je možné i v noci vytvářet fotografie a videa stejně jako za denního světla, takže svého uživatele nijak neomezuje. Hororem inspirovaný klip připravil štáb o 35 lidech a hlavní role v něm ztvárnili neherec Jan Svoboda a známá česká tatérka Bára Cielecká alias Duhovka.

Tma není překážka

„Natáčení na mobil pro mě byla úplně nová zkušenost. Nevěděl jsem, co od něho čekat, ale nakonec se prakticky nelišilo od klasického natáčení na kameru,“ prozradil Jan Svoboda, který se v klipu proměnil v upíra, co hledá novou přítelkyni. Upír ve spotu fotí selfie na noční ulici, v baru, natáčí noční život a fotografuje se s dalšími lidmi v klubu. Tedy přesně to, co od svého smartphonu očekávají mladí uživatelé, ale zatím jim to neumožňovaly omezené možnosti nočních režimů fotoaparátů. S tím je u Galaxy S22 Ultra konec. Díky funkci Samsung Nightography můžou vyjádřit své pravé já v kteroukoli denní i noční dobu.

Matyáš Fára má s natáčením podobných spotů bohaté zkušenosti. Má za sebou reklamy pro značky jako Škoda, Pilsner Urquell, Puma, Vodafone, či Jägermeister apod. Mladý režisér skvěle kombinuje vizuální detaily s filmovým vyprávěním. Jeho spot o upírově nočním životě je volně k dispozici na YouTube kanálu Samsung Česko a Slovensko.

susenky

 

Reklama2 (kopie)

Reklama3 dole

Chlapark

magazín pro muže, kteří chtějí držet krok s moderními technologiemi, vyznat se snadno v módě, stylu, gastronomii i bydlení. Pro ty, kteří si užívají život naplno.