Nekonečná zápalka

Nekonečná zápalka

"Budiž světlo."  A bylo světlo, byl večer a bylo jitro, den první.  Oheň lidstvu odedávna dával světlo a teplo. Rozdělávání a udržování ohně však nebylo vždy snadné, zato bylo nesmírně důležité.

A pak přišla Nekonečná zápalka.

Jde o křesadlo, magnesitové, které prý asi za 1. války, nebo ještě dříve, měl u sebe každý voják. Jednoduchá, spolehlivá věc.  Zapaluje perfektně za sucha, za mokra, prodává se od 69 Kč / kus do 700 Kč / kus. Já jsem to bral od poštovné zdarma.  Ideální je naplnit benzínem, tím nasákne knot. Knot se dá po vyhoření posunout. Pěkná zábava, hezký dárek, může se hodit jako praktická věc.  Dokáže vytvořit jiskru až o teplotě 3 500°C. Vhodné do stanu, na campování, na ryby, na grilování.... Zapaluje  za každého počasí, za sucha i za mokra. Tím určitě zapálíte.

Vždy u sebe

Udává se asi 16 000 zapálení, tedy Nekonečná zápalka.  Lidé dnes mají rádi jednoduché a spolehlivé věci.   Je na ně spoleh. "Jistota je kulomet," jak říkal precizní borec Marek Wawrezczka. Můžete tedy mít jiskru 3 500 °C na přívěsku na klíči.   Nevíte, kdy se Vám bude hodit.  Doporučují pracovníci firmy masterenergy.cz  kteří již od roku 1998 namontovali, dodali a servisovali spoustu značek tepelných čerpadel .   Všechny systémy tepelných čerpadel.  Proto vidí, že spolehlivost, jednoduchost a účinnost je v technice důležitá věc.

Nekonečná zápalka – jednoduchý, praktický a užitečný dárek

Autor: Ing. Pavel Sýkora

Zdroj: www.masterenergy.cz

Video: https://www.youtube.com/watch?v=Bfi0Zv_GSKQ

susenky

 

Reklama2 (kopie)

Reklama3 dole

Chlapark

magazín pro muže, kteří chtějí držet krok s moderními technologiemi, vyznat se snadno v módě, stylu, gastronomii i bydlení. Pro ty, kteří si užívají život naplno.