Svářečky a Plazmové řezačky si můžete vybrat i ve specializovaném e-shopu

řezačky

Současná pandemie coronaviru ovlivňuje životy mnoha z nás, včetně řemeslníků, domácích kutilů, apod. a do jisté míry je jim znemožněna práce se svářecí technikou. Pokud uvažují o nákupu nového zařízení, vybavení, nebo spotřební materiálu, nemusí dnes nutně navštívit jakýkoli kamenný obchod.

Je velmi komplikovaní zjistit zda li mají obchody otevřeno, nebo jestli mi prodají mnou požadovanou věc. K nákupu je tedy možno využít specializované e-shopy se svářecí technikou, kde se dá pořídit vše potřebné Centrum nářadí.

Všechno pro sváření

Amatérští hobby i profesionální svářeči najdou v e-shopu Centrum nářadí svářečky pro nejrůznější metody svařování, včetně zařízení pro svařování hliníku nebo tvrdé pájení, ale i celou další řadu zařízení, jako jsou plazmové řezačky, polohovadla a rotátory, odsávače, indukční ohřevy, vodní chlazení, samohybná zařízení, sušičky a kontejnery na elektrody, čističe nerezu, bodovačky a brusky wolframové elektrody, uhlíkové drážkovací elektrody atd.  Stroje a svářečská technika je prodávaná ve velmi dobré kvalitě  s ohledem na účel  a pracovním zatížení jednotlivých uživatelů.

V nabídce e-shopu jsou samozřejmě také svařovací a plazmové hořáky, spotřební materiál pro všechny typy sváření včetně plynových hořáků pro Acetilen, nebo Propan butan.  Najdete zde také ochranné prostředky (zástěny, nehořlavé textilie, rukavice, kožené zástěry, vhodnou obuv, kukly, brýle, skla a fólie), svařovací stoly a upínáky, svařovací kabely, držáky či svorky, svařovací vozíky, vybavení pro plynové sváření a pájení, plynové tlakové láhve a celou řadu dalších výrobků, včetně elektrického a vzduchového nářadí.

Nezapomínejte na servis a poradenství

Svařování patří mezi technické disciplíny, u nichž je více než jinde nutné dbát na bezpečnostní pravidla a údržbu zařízení se kterým pracujete. I špičková technika potřebuje pravidelnou údržbu, čištění a servis. V e-shopu jsou tak k dispozici i náhradní díly. E-shop provozuje firma TR WELD s.r.o. která taktéž provádí  záruční a pozáruční servis svářecí techniky a elektrického nářadí, kompresorů, a svařovacích hořáků v Třebíčské provozovně. Pokud si nebudete něčím jisti, můžete se poradit také se zaměstnanci společnosti, kteří se všem zákazníkům snaží maximálně vyjít vstříc a těm méně zkušeným rádi poradí jak s výběrem svářecího zařízení, doplňků, nebo ochranných pomůcek tak aby vaše práce byla rychlá, bezpečná a efektivní. Nedílnou součástí je také poradenství které je pro každého zcela zdarma. Volat můžete na telefonní čísla +420 773 227 014 nebo +420 773 227 016. Více informací najdete na www.centrum-naradi.cz.

susenky

 

Reklama2 (kopie)

Reklama3 dole

Chlapark

magazín pro muže, kteří chtějí držet krok s moderními technologiemi, vyznat se snadno v módě, stylu, gastronomii i bydlení. Pro ty, kteří si užívají život naplno.