Představení nové elektrokoloběžky

Elektrokoloběžka

Malé elektrokoloběžky jsou pro přesuny po městě jsou díky nim daleko snazší a rychlejší. Navíc je jednoduše naložíte do auta i do MHD.
Nová elektrokoloběžka značky Hecht navíc umí komunikovat i s vaším chytrým mobilem. Můžete si tak v telefonu nastavit například povolenou maximální rychlost nebo zobrazit všechna důležitá data, takže přesně víte, kolik jste ujeli, jak rychle i jaký je stav akumulátoru.

Elektrokoloběžka HECHT 5125

Technická data:

- Akumulátorová skládací koloběžka je poháněná 250W elektromotorem
- Lithiového akumulátoru o napětí 36 V s kapacitou 4,4 Ah
- Akumulátor je plně nabitý přibližně za 3–5 hodin.
- Maximální nosnost koloběžky je 100 kg.
- Maximální rychlostí je 25 km/h.

Aby byla jízda pohodlnější, je zadní kolo odpružené. Potěší jistě i taková drobnost, jakou je stojánek. Jízda se ovládá palcem pomocí páčky pod pravým řídítkem, pod levým řídítkem je již popisovaná přední brzda. Mezi madly je ovládací panel s tachometrem. Na něm je zobrazena aktuální rychlost, stav akumulátoru, rozsvícení světel nebo například aktivita Bluetooth. Pod tachometrem je hlavní vypínač, spínač předního světla, přepínač módů a tlačítko tempomatu.

Odjištěním západky je možné tyč s řídítky snadno sklopit, velice rychle je možné odmontovat i madla řídítek. Koloběžku tak můžete snadno přepravovat i v MHD nebo v kufru auta. Hmotnost koloběžky je pouhých 10,5 kg.

Aplikace HECHT 5125

Jak již bylo zmíněno, koloběžka je vybavena technologií Bluetooth pro komunikaci s chytrými telefony. Pomocí aplikace, která je dostupná pro Android nebo Apple, je možné na telefonu monitorovat například rychlost, ujetou vzdálenost, stav akumulátoru nebo předpokládaný zbývající dojezd na akumulátor. Zároveň lze přímo v telefonu nastavit maximální rychlost koloběžky. Telefon je možné z koloběžky i nabíjet, pod ovládacím panelem je klasický USB konektor.

susenky

 

Reklama2 (kopie)

Reklama3 dole

Chlapark

magazín pro muže, kteří chtějí držet krok s moderními technologiemi, vyznat se snadno v módě, stylu, gastronomii i bydlení. Pro ty, kteří si užívají život naplno.