Pečicí grilovací kameny

Pečicí grilovací kameny

Naše snaha po zdravém životním stylu někdy naráží na naši pevnou vůli vzdát se některých radostí, ať už se jedná o pohyb, spánek nebo stravování. Zdravější jídlo ale nemusí být bez chuti, stačí si jen vybrat správnou metodu jeho přípravy.

Místo smažení tak Češi mnohem častěji preferují pečení. Vynikajícím pomocníkem při přípravě zdravých, ale chuťově úžasných pokrmů z masa a zeleniny může být například pečicí grilovací kámen, případně grilovací deska. Budete potřebovat jen velmi malé množství tuku, takže vaše jídlo bude zdravější, aniž by se to jakkoli podepsalo na jeho chuti. 

internetovém obchodu Kamenictví Dvořák Telč se už teď můžete připravit na jaro a vybrat si z široké škály pečicích kamenů a desek, a to jak se standardními rozměry, tak v rozměrech dle přání klienta. Standardní kameny jsou k dispozici hned, pečicí kameny na míru jsou dodávány v řádu několika dnů. Pečicí grilovací kameny mohou být kulaté, obdélníkové, či čtvercové. Vyrábějí se buď jako hladké nebo s drážkou, případně s prohloubenou plochou na grilování.

Kombinovaný pečicí grilovací kámen je sice vyroben z jednoho kusu kamene, ale jeho plocha pro grilování má dvě části, každou s jiným typem povrchu přesně podle přání zákazníka. Pro snadnější manipulaci lze pečicí kámen doplnit také o rámeček, případně stojánek v odpovídajícím tvaru. U dělené verze jsou dva různé druhy kamene, například dva tmavé, dva světlé, světlý a tmavý. Oba kameny mohou být buď stejně nebo různě velké, ale finální pečicí kámen je vždy obdélník se standardně dodávaným rámečkem. Všechny pečicí grilovací kameny dělené, které jsou v nabídce Kamenictví Dvořák, mají tloušťku 3 cm.

Vyberte si pečicí kameny vyrobené ze žuly Impala, Brazilská Impala, Black Regal a Kobra (tmavé varianty), nebo ze žuly Mountain Pink, Tarn, Royal Bronze, Tallila Grey či Cinza Antas (světlé kameny). Vybrat si můžete v e-shopu ten pravý pečicí grilovací kámen dřív, než začne nová sezóna barbecue.

susenky

 

Reklama2 (kopie)

Reklama3 dole

Chlapark

magazín pro muže, kteří chtějí držet krok s moderními technologiemi, vyznat se snadno v módě, stylu, gastronomii i bydlení. Pro ty, kteří si užívají život naplno.