Navrhni si vlastní boty

Prestige

Každý máme nějakou představu o tom, co nám sluší a co bychom si rádi nosili. Leckdy se ale představa s realitou nabídky obuvi neslučuje. Co si navrhnout vlastní? Oblíbená české značka Prestige vám nabízí možnost „přiznat barvu“.

Kromě klasických prestižek, která známe už po několik desetiletí, se vyrábí tyto české tradiční boty v provedení pro spoustu účelů. Oblíbenými se staly i díky veselému designu u dětí a díky výdrži a kvalitě u jejich rodičů.

Obuv Prestige myslí i na vás, kteří milujete svůj originální vlastní styl a víte přesně, co vám sluší. Projekt „Přiznej svou barvu! My ti ji vyrobíme.“ cílí na všechny, kteří se nebojí potrhnout svou osobnost a odmítají diktovat si styl módním průmyslem. Po vstupu do virtuálního konfigurátoru si vyberete typ prestižky polobotky (novinkou jsou poloboty se suchým zipem nebo tkaničkami), sport nebo kotník. Nakombinovat si na vlastní prestižku můžete celkem 12 barev. Vaše boty tak budou naprostým originálem.

Vysněné prestižky podle své představy obdržíte do 4 týdnů. Dokonce k vaší originální botě dostanete i rodný list. Co se týče kvality a zpracování jsou na tom vaše originální prestižky stejně jako jejich klasické dvoubarevné provedení – zdravotně nezávadné a certifikované materiály, dlouhá životnost a vysoká odolnost, především pohodlí.

Kompletní sortiment oblíbené české značky obuv Prestige najdete u společnosti REPA.

susenky