Kolekce Harley-Davidson

Kolekce Harley-Davidson

Nové maskáčové vzory, robustní military styl a ležérní seprané materiály to je podzimní kolekce americké značky Harley-Davidson.

Podzimu bude dominovat kolekce Harley-Davidson, která představuje jedinečný styl a funkčnost. Známá motorkářská značka Harley-Davidson představila svoji podzimní kolekci MotorClothes, jejíž kousky nabízí výbornou variantu pro chladné i teplé dny. Oblečení je vhodné nejen pro jízdu na motocyklu ale i pro běžné nošení.

Podzimní kolekce Harley-Davidson myslí na všechny, kteří si chtějí užít outdoorové aktivity a zároveň chtějí vypadat netradičně. Funkčnost je základním prvkem klasického stylu Harley-Davidson. Bold style vedle nových maskáčových vzorů, v sobě kombinuje estetickou a funkční military tématiku.

Pánská kolekce Harley-Davidson MotorClothes

Pánská kolekce evokuje vášeň a svobodu a vyjadřuje i syrovost jízdy. V kolekci se kombinují zemité a seprané barvy. Najdeme zde vesty, bundy, šátky a šály. Tyto módní doplňky odkazují na dědictví 50 let, kdy například byly charakteristické „D“ kapsy.

Switchback bundy využívají rovněž nejmodernější technologie, které přináší zákazníkům osobitý styl a univerzální využití. Tyto kousky je tudíž možné nosit v chladnějších i v teplých měsících (například lze podšívku na zip snadno odepnout a odhalit tak síťovinu na bocích a rukávech). Tyto promyšlené detaily nabízí jezdcům maximální flexibilitu a umožňuje jim se vždy přizpůsobit počasí.

Dámská kolekce

Také dámská kolekce v sobě propojuje módní prvky s funkčním. Vzhled jednotlivých kousků oblečení od Harley-Davidson je na jednu stranu typický a na druhou nový a neokoukaný. Ženy mohou oblečení z podzimní kolekce Harley-Davidson také využít pro jízdu i pro běžné nošení.

Bohaté kusy tkanin, potisky a barvy zajistí kolekci Harley-Davidson jedinečný ráz i neotřelost. Jednotlivé kousky kolekce je možné zakoupit u autorizovaných prodejců Harley-Davidson.

susenky